Hotel Zimni stadion ubytovanie Prerov I - Mesto

Hotel Prerov I - Mesto Zimni stadion Hotel Zimný štadión ponúka ubytovanie v pokojnej časti mesta Preroa, neďaleko centra. Parkovisko pre osobné automobily je priamo pred objektom. Ubytovanie v štvorlôžkových izbách. Každá izba je vybavená kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, TV, Wifi internetom chladničkou.

Ubytovanie Zimný štadión:
Kapacita hotela je 44 lôžok v 11-tich štvorlôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, TV, Wifi internetom a chladničkou. Možnosť prísteliek - iba v prípade, že sú všetky ostatné lôžka obsadené. Parkovisko pre osobné automobily je priamo pred objektom hotela Zimný štadión v Prerove. Ceny už od 271 Kč za osobu.

Reštaurácia Zimný štadión:
Raňajky je možné dokúpiť a sú podávané formou bufetu. K ďalšiemu stravovaniu môžete využiť reštauráciu priamo v objekte Zimného štadióna, kde Vám radi usporiadajú akékoľvek spoločenské akcie. Ubytovaní hostia majú nárok na večeru s 10% zľavou.

Zimný štadión ponúka tieto služby:
Hotel - kvalitné ubytovanie za priaznivé ceny, kapacita 44 lôžok.
Reštaurácia - stravovanie, prenájom - akcie, svadby, pohreby, večierky.
Korčuľovanie verejnosti - soboty, nedele, sviatky, prázdniny (september až marec).
Škola korčuľovania - pre chlapcov a dievčatá, prebieha 2x ročne.
Brúsenie korčúľ - pre firmy aj verejnosť za priaznivé ceny.
Predajňa na recepcii hotela - občerstvenie a základné hygienické potreby.

Zaujímavosti v okolí:
Plavecký areál, Kopaniny 2. V prevádzke krytý bazén 50 metrov, krytý detský bazén, vonkajší bazén s atrakciami, tobogán, whirlpool, divoká rieka. Vonkajšie kúpalisko v Penčicích (7 km od Prerova).
Hotel Prerov I - Mesto Zimni stadion - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Prerov I - Mesto Zimni stadion - hotel má reštauráciuHotel Prerov I - Mesto Zimni stadion - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Prerov I - Mesto Zimni stadion - možnosť pripojenia na internetHotel Prerov I - Mesto Zimni stadion - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Prerov I - Mesto Zimni stadion - Iybz sú vybavené televízoromHotel Prerov I - Mesto Zimni stadion - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Prerov I - Mesto Zimni stadion - Izby s vlastnou toaletou